SZOMBATHELYI SZABADIDŐSPORT SZÖVETSÉG versenykiírás és sorsolás

Edzéslátogatás felfüggesztése – Koronavírussal kapcsolatos intézkedés

Arena Savaria Sportcentrumba lépés szabályzott, korlátozott feltételekkel! 2020.márc.13.-tól visszavonásig!

Tájékoztató és utasítás járványügyi helyzet idejére

Jutalmazták a sportiskolásokat

Két szenzációs érmet nyertek a SZAK-Sportiskola versenyzői az Újonc Magyar Nemzetközi Bajnokságon

Nemzetközi szintű élsportolók meséltek a gyerekeknek Szombathelyen

ÁTADTÁK A MEGÚJULT SPORTLIGETET

A vasi Borhy Marcell aranyérmes sakkos

Sportiskola szakosztályai

A Szombathelyi KKA csapata kiütéssel nyert az NBII-es bajnokságban.

A Kozma Szerszám-Szombathelyi KKA felnőtt csapata 44 : 20 arányban nyerni tudott a Sárvári Kinizsi otthonában. Megyei rangadót játszott csapatunk a Sárvár ellen idegenben, sok kihagyott helyzettel kezdtük a mérkőzést (4:4). El kellett némi időnek telni, mire megnyugodott csapatunk, ekkor már a saját játékukat játszották a lányok, s a szünetre jelentősnek mondható előnnyel mehettek (10:21). Hazai góllal kezdődött a második harminc perc, de a mérkőzés egyre simább lett, sok lerohanás gólt lőve kiütéssel nyerte csapatunk a mérkőzést.

Sárvári Kinizsi – Kozma Szerszám-Szombathelyi KKA 20 : 44 (10:21)

Kozma Szerszám-Szombathelyi KKA: Tömő Alexandra – Mayer Maja 4/1, Pukler Glória 5/1, Császár Zsófia 6, Gaylhoffer Ildikó 3, Szecsődi Vivien 3, Szendrei Barbara 6. Cserék: Jurik Petra – Győrffy Réka 2, Debreczeni Luca 1, Mórocz Alexandra 4/2, Csire Fanni 3, Cser Dóra 2, Jámbor Réka 2, Csépke Dominika 3, Gerencsér Zsófia. Edző: Bölöni Roland

A junior mérkőzésen: Sárvári Kinizsi – Kozma Szerszám-Szombathelyi KKA 19 : 47 (11:16)